Urządzenia do elektrostymulacji (elektrostymulatory)

Cellulit na biodrach, udach czy pośladkach to nieestetyczny problem, z którym boryka się ogromna ilość współczesnych kobiet, nawet tych szczupłych i o zgrabnej figurze. Na szczęście w gabinetach kosmetycznych można wykonać skuteczne zabiegi, które rozprawiają się z cellulitem, wyszczuplą sylwetkę, zlikwidują tkankę tłuszczową, a to wszystko w sposób nieinwazyjny i maksymalnie bezpieczny dla klientki. Urządzasz swój gabinet i potrzebujesz niezawodnego sprzętu? Postaw na urządzenia do elektrostymulacji, które mają wielofunkcyjne zastosowanie – nie tylko pomagają zwalczać nieestetyczną skórkę pomarańczową, ale mają również działanie medyczne: łagodzą bóle krzyża czy łopatek. Elektrostymulatory dostępne w naszym sklepie internetowym Beautysystem.pl zapewniają elektrostymulację mikroprądową, mają czytelne wyświetlacze oraz rozmaite programy i poziomy prędkości.

Zapoznaj się również z wszystkimi urządzeniami kosmetycznymi z naszej oferty.

Elektrostymulacje

Korzyści z zabiegu elektrostymulacji

Bóle reumatyczne to problem, który dotyka wiele z nas. Uporczywe dolegliwości mięśni i stawów wpływają na codzienne funkcjonowanie. Warto pogłębić wiedzę na temat przyczyny problemu, a także zapoznać się z urządzeniami które pomogą uśmierzyć ból i poprawić jakość życia.

W ofercie dostępnej na stronie Beautysystem.pl dostępne są urządzenia do elektrostymulacji mięśni, stosowane w kuracjach bóli reumatycznych, i wykazujące pozytywne działanie na schorzenia takie jak łokieć tenisisty, bóle krzyża czy łydek. Ponadto elektrostymulatory są przeznaczone do zabiegów mających na celu redukcję cellulitu, a także do terapii odchudzających i modelowania sylwetki.

Jak działają elektrostymulatory?

>Działanie urządzeń do elektrostymulacji opiera się na wywołaniu reakcji motorycznej mięśnia lub grupy mięśni. Dzięki takiemu zabiegowi nasze mięśnie między innymi zwiększają swoją siłę i wytrzymałość. Wśród licznych profitów takiego zabiegu można wyróżnić także poprawę krążenia obwodowego i jędrności skóry. Urządzenia do elektrostymulacji posiadają również funkcję redukcji tkanki tłuszczowej – a co za tym idzie, pomagają w pozbyciu się zbędnych kilogramów. Zatem oprócz korzyści zdrowotnych, urządzenia do elektrostymulacji poprawiają także naszą sylwetkę, redukując tkankę tłuszczową i skórkę pomarańczową na biodrach, udach i brzuchu, co zapewne doceni wiele klientek gabinetów kosmetycznych.

Sprzęt do elektrostymulacji

Urządzenia do elektrostymulacji dostępne w naszej ofercie umożliwiają wybór prędkości wykonywania programów, a jej rodzaj można wybierać spośród wielu harmonogramów, w zależności od wybranego urządzenia. Elektrody będące częścią urządzenia można dezynfekować, a niektóre z nich wyposażone są w czytelne wyświetlacze.

Każdy właściciel gabinetu kosmetycznego z pewnością dobierze odpowiednie do potrzeb swoich pacjentów urządzenia do elektrostymulacji, dostępne na stronie Beautysystem.pl.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 880 321 321
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium