ZADZWOŃ  880 321 321

Krzesła i taborety do tatuażu

Zawód tatuatora jest niezwykle wymagający fizycznie. Niezależnie od tego, czy tatuujesz wzory minimalistyczne, czy rozbudowane sceny lub portrety, spędzasz w wymuszonej pozycji kilka, a nawet kilkanaście godzin każdego dnia. Po wyjściu ze studia czujesz, że Twój kręgosłup jest mocno obciążony? Sprawdź, co przygotował dla Ciebie BeautySystem.pl. Na stronie znajdziesz wysokiej jakości sprzęty i akcesoria niezbędne w codziennej pracy tatuatora.

Wybierz profesjonalne taborety do tatuażu, które zostały wyposażone w liczne udogodnienia. Na pewno docenisz hydraulicznie regulowaną wysokość krzesła do tatuażu oraz możliwość ustawienia pozycji pochylenia oparcia. W codziennej pracy wypróbuj modele z funkcją TILT. Wystarczy ustawić w nich optymalny kąt nachylenia siedziska, by tatuowanie przebiegało w najwygodniejszej dla Ciebie pozycji. Oferowane przez nas krzesła do tatuażu mają wyprofilowaną poduszkę wykonaną z wysokiej jakości elastycznej pianki, która pomoże Ci utrzymać komfort podczas trwania w jednej pozycji. W zależności od tego, nad którą częścią ciała pracujesz, na naszych krzesłach możesz dowolnie się obracać i siedzieć przodem lub tyłem.

Taborety do tatuażu dostępne w BeautySystem.pl zostały obite skórą ekologiczną, którą łatwo utrzymać w czystości i higienie. Doprowadzenie stanowiska pracy do porządku zajmie dosłownie chwilę! Zastanawiasz się, czy naprawdę potrzebujesz profesjonalnego krzesła do tatuażu? Zadbaj o swoje plecy i dobre samopoczucie podczas pracy, by nic nie przeszkadzało Ci w nanoszeniu wzorów na skórę. Tatuując z radością i zaangażowaniem, na pewno zyskasz sympatię klientów.

Zapoznaj się również z wszystkimi sprzętami do salonu tatuażu z naszej oferty.

Beauty System do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl