Stoły do masażu i do rehabilitacji

Stoły do masażu i rehabilitacji to sprzęt powszechnie stosowany w gabinetach masażu relaksacyjnego i leczniczego, a także w salonach kosmetycznych, które coraz częściej decydują się na oferowanie tego typu usług. Stabilna i wytrzymała konstrukcja w połączeniu z bogatą funkcjonalnością sprawiają, że stoły rehabilitacyjne zapewniają komfortową pracę z pacjentami cierpiącymi na bóle mięśni i stawów, a także zmagającymi się z różnego rodzaju urazami narządu ruchu.

W Beauty System od wielu lat staramy się ułatwiać pracę rehabilitantów i fizjoterapeutów, oferując im wysokiej jakości stoły do rehabilitacji oraz przeprowadzania masażu leczniczego. Nasze produkty spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i są łatwe w utrzymaniu czystości, dlatego też cieszą się dużym uznaniem wśród właścicieli prywatnych gabinetów rehabilitacyjnych, przychodni oraz salonów masażu.

Poszukujesz pozostałych elementów wyposażenia dla swojego gabinetu? Zapoznaj się z wszystkimi meblami medycznymi i rehabilitacyjnymi z naszej oferty. Odwiedź stronę beautysystem.pl i sprawdź, w czym możemy Ci jeszcze pomóc!

Stoły rehabilitacyjne

Stoły do masażu – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Wybierając stół do masażu, należy uwzględnić przede wszystkim komfort klientów, powierzchnię lokalu oraz indywidualne predyspozycje fizjoterapeuty. W przypadku początkującego masażysty, który dopiero zaczyna pracę w swojej specjalizacji i nie dysponuje jeszcze zbyt dużym budżetem, świetnym wyborem mogą okazać się przenośne stoły do masażu. Mobilne meble doskonale sprawdzają się u osób, które oferują swoje usługi w domu klienta. Warto jednak pamiętać o tym, by taki stół był lekki i wygodny podczas przewożenia go z miejsca na miejsce. Co ważne, przenośne stoły do masażu powinny posiadać również funkcję regulacji wysokości, tak, by móc je lepiej dostosować do miejsca, w którym będą wykorzystywane.

Stacjonarne stoły do masażu to natomiast rozwiązanie polecane do profesjonalnych gabinetów masażu, które dysponują odpowiednią przestrzenią do postawienia takiego mebla. W tym przypadku waga nie jest już tak istotnym czynnikiem, jednak wciąż należy pamiętać o możliwości regulacji stołu. Funkcja ta jest niezbędna zwłaszcza wtedy, gdy przy jednym stole pracuje więcej niż tylko jeden masażysta. Dzięki regulowanej wysokości pracownik może przyjąć prawidłową postawę podczas pracy i zadbać tym samym o swój kręgosłup.

Najlepsze stoły rehabilitacyjne do Twojego gabinetu

Zastanawiasz się nad zakupem nowego stołu do rehabilitacji, dzięki któremu pomożesz swoim klientom w powrocie do zdrowia? Do dyspozycji masz modele wykorzystujące trzy różne metody regulacji wysokości – manualne stoły rehabilitacyjne ze specjalną korbą, elektryczne stoły do rehabilitacji z nowoczesnym pilotem, jak również hydrauliczne stoły rehabilitacyjne, w których regulacja następuje po wciśnięciu dźwigni.

Bez względu na to, na jaki sprzęt się zdecydujesz, pamiętaj o tym, by zawsze dobierać go w zależności od technik masażu stosowanych podczas pracy z pacjentem. O ile w przypadku terapii manualnej potrzebny jest kilkuczęściowy stół z regulacją wysokości, o tyle podczas masażu relaksacyjnego istotny jest rodzaj tapicerki i jej odporność na zabrudzenia. Jeżeli nie wiesz, jaki typ stołu do masażu i rehabilitacji wybrać, skontaktuj się z nami! Z przyjemnością pomożemy Ci w podjęciu decyzji.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 880 321 321
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium