Maseczki ochronne FFP2

Na stronie internetowej www.beautysystem.pl znajdziesz maseczki ochronne FFP2 KN95, które zapewniają pełną ochronę na usta i nos. Charakteryzują się wyjątkowo, bo aż powyżej 95% wydajnością filtracji. Chronią noszącego oraz osoby w najbliższym otoczeniu przed transferem bakterii, wirusów, w tym Covid-19 oraz innych niebezpiecznych dla zdrowia patogenów.

Maseczki FFP2 spełniają restrykcyjne normy EN149:2001+A1:2009, co zapewnia im zgodność ze standardami zalecanymi przez Światową Organizację Zdrowia w zakresie ochrony zdrowia. Realizują zatem z powodzeniem swoją funkcję także wśród personelu medycznego, który jest narażony na zdecydowanie intensywniejszy kontakt z drobnoustrojami chorobotwórczymi niż przedstawiciele innych grup zawodowych.

Proponowane przez nasz sklep wielorazowe maseczki ochronne FFP2 są wygodne w codziennym użytkowaniu, a dzięki wykorzystaniu podczas produkcji atestowanych, hipoalergicznych materiałów, są przyjazne dla skóry nawet mimo wielogodzinnego użytkowania. Wszyta blaszka usztywniająca nosek sprawia, że łatwo można dopasować maseczkę do twarzy, a delikatne gumki nie uciskają uszu. W przeciwieństwie do maseczek chirurgicznych jednorazowych oraz maseczek wielorazowych bawełnianych, model FFP2 może pozostać na twarzy przez dłuższy czas, gdyż skóra pod maseczką oddycha i nie poci się.

Szukasz środków ochrony osobistej dla siebie, swoich pracowników lub rodziny? Wejdź na pozostałe zakładki w naszym sklepie internetowym Beautysystem.pl. Jeśli potrzebujesz konsultacji lub porady – śmiało pytaj. Nasi specjaliści pomogą w wyborze konkretnych akcesoriów.

Maseczki ochronne

100x Maska ochronna KN95 FFP2 certyfikat CE 100x Maska ochronna KN95 FFP2 certyfikat CE
Producent: Beauty System
Cena:

299,00 zł

Cena regularna: 299,00 zł

Najniższa cena: 299,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
10x Maska ochronna KN95 FFP2 certyfikat CE 10x Maska ochronna KN95 FFP2 certyfikat CE
Producent: Beauty System
Cena:

34,90 zł

Cena regularna: 34,90 zł

Najniższa cena: 34,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Maska ochronna KN95 FFP2 certyfikat CE Maska ochronna KN95 FFP2 certyfikat CE
Producent: Beauty System
Cena:

3,90 zł

Cena regularna: 3,90 zł

Najniższa cena: 3,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Od początku pandemii w Polsce obowiązują przepisy sanitarno-epidemiologiczne nakazujące zakrywanie ust i nosa w przestrzeni publicznej. Maseczki ochronne stanowią barierę przed przedostawaniem się drobnoustrojów, ograniczając tym samym rozprzestrzenianie się wirusów. Posiadanie maseczki ochronnej oraz dezynfekcja rąk to obecnie codzienność a środki ochrony osobistej muszą stosować wszyscy mieszkańcy Polski, zarówno w miejscach pracy, budynkach użyteczności publicznej, w sklepach, jak i na ulicy czy środkach komunikacji miejskiej. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, wiesz o tym doskonale, że musisz zapewnić swoim pracownikom odpowiednią ochronę przed skutkami pandemii.

Wielorazowe maseczki ochronne FFP2 możesz z łatwością samodzielnie zdezynfekować w warunkach domowych, wykorzystując w tym celu piekarnik kuchenny nagrzany do 70 stopni Celsjusza i umieścić w nim maseczkę na około pół godziny, przytrzymać maseczkę nad parą z gotującej wody lub wyparzyć w garnku.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 880 321 321
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium