Urządzenia do odchudzania i modelowania sylwetki

Najlepszym sposobem na schudnięcie i wymodelowanie ciała są katorżnicze ćwiczenia na siłowni i treningi pod bacznym okiem trenera personalnego? Takie są obiegowe opinie, nie każdy jednak wie, że o sylwetkę można i nawet trzeba zadbać w gabinecie kosmetycznym! Nie zawsze jesteśmy w stanie ćwiczeniami wymodelować sylwetkę w zadowalający nas sposób – wszystko zależy od naszych genetycznych skłonności, a często również uwarunkowań hormonalnych. Chcesz urozmaicić ofertę swojego gabinetu? Zainwestuj w praktyczne urządzenia do odchudzania, dzięki którym wykonasz drenaż limfatyczny, dermomasaż czy zabieg liposukcji ultradźwiękowej. Dostępne w sklepie internetowym Beautysystem.pl urządzenia do modelowania sylwetki świetnie kształtują wygląd newralgicznych partii ciała i są w stanie uporać się z boczkami czy innymi częściami ciała, z których wiele osób jest niezadowolonych. Urządzenia te są zalecane jako uzupełnienie ćwiczeń.

Zapoznaj się również z wszystkimi urządzeniami kosmetycznymi z naszej oferty.

Odchudzanie i modelowanie sylwetki

Koc Infrared BR-669B Koc Infrared BR-669B
Producent: Beauty System
Cena:

1 058,25 zł

Cena regularna: 1 245,00 zł

Najniższa cena: 1 058,25 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Dermomasażer BN-600 Dermomasażer BN-600
Producent: Beauty System
Cena:

799,00 zł

szt.
zobacz więcej
Dermomasażer BSH-06 Dermomasażer BSH-06
Producent: Hebe
Cena:

3 700,00 zł

szt.
zobacz więcej
Liposukcja bezigłowa BR-850 Liposukcja bezigłowa BR-850
Producent: Beauty System
Cena:

3 990,00 zł

szt.
zobacz więcej
Liposukcja bezigłowa BR-8820 Liposukcja bezigłowa BR-8820
Producent: Beauty System
Cena:

3 850,00 zł

szt.
zobacz więcej
Liposukcja ultradźwiękowa BSH-02 Liposukcja ultradźwiękowa BSH-02
Producent: Hebe
Cena:

4 500,00 zł

szt.
zobacz więcej
Aparat do presoterapii BOA BR-342 Aparat do presoterapii BOA BR-342
Producent: Beauty System
Cena:

3 560,00 zł

szt.
zobacz więcej
Carboregen Karboksyterapia Carboregen Karboksyterapia
Producent: Beauty System
Cena:

19 900,00 zł

szt.
zobacz więcej
Kriopoliza BR-6812 Kriopoliza BR-6812
Producent: Beauty System
Cena:

14 490,00 zł

Cena regularna: 15 500,00 zł

Najniższa cena: 14 490,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Lipo Laser BSH-13 Lipo Laser BSH-13
Producent: Hebe
Cena:

9 500,00 zł

szt.
zobacz więcej

Urządzenia do odchudzania

W naszej ofercie urządzeń do odchudzania znajdują się profesjonalne koce wykorzystujące ciepło podczerwone, które wspomaga odchudzanie i modelowanie sylwetki. Dzięki temu urządzeniu, które działa na zasadzie sauny, możliwe jest również wydalanie toksyn z organizmu. Promieniowanie cieplne dociera w głąb skóry, wnikając nawet do mięśni, dzięki czemu wzrasta szybkość przemiany materii i wspomaga proces spalania tłuszczu. Niektóre koce z naszej oferty wykorzystują dermomasaż.

Kolejnym rodzajem urządzeń dostępnych na stronie Beautysystem.pl są dermomasażery, których działanie ma pozytywny wpływ na niedoskonałości i problemy dermatologiczne. Dermomasażery wykorzystują podciśnienie i odblokowują przepływ krwi i tlenu. Zabieg wykonany tymi urządzeniami do odchudzania pomoże pozbyć się cellulitu, wpływa korzystnie także na przemianę materii, eliminację toksyn czy odporność organizmu.

Urządzenia do modelowania sylwetki

Na naszej stronie znajduje się również szeroka gama urządzeń do liposukcji bezigłowej, umożliwiające wykonanie drenażu limfatycznego tkanki łącznej czy liftingu bezigłowego. Niektóre modele umożliwiają również przeprowadzenie zabiegu fototerapii, mezoterapii i kawitacji ultradźwiękowej. Ten rodzaj urządzeń do modelowania sylwetki umożliwia odmłodzenie skóry, zmniejszenie komórek tłuszczowych i generalne modelowanie sylwetki.

Beautysystem w swojej ofercie posiada również aparaty do presoterapii, przeznaczone do masażu pneumatycznego, które umożliwiają skuteczną terapię kompresyjną polegającą na uciskaniu określonych części ciała klienta, co ma korzystny wpływ na redukcję blizn i regenerację mięśni po urazach.
Kolejnym rodzajem urządzeń do modelowania sylwetki są aparaty do odchudzania, czyli zaawansowane technologicznie urządzenia, dzięki którym wykonać można drenaż limfatyczny, terapię cieplną czy elektrostymulację – każdą z funkcji można włączyć niezależnie. Aparat daje możliwość indywidualnego dopasowania programów i intensywności działania.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 880 321 321
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium